the cw

"Wampiry: Dziedzictwo". "Legacies" w Polsce! Kontynuacja "Pamiętników wampirów" wkrótce w HBO GO! [KIEDY PREMIERA]

W HBO GO pojawi się nowy serial "Wampiry: Dziedzictwo" (Legacies), który pokazuje kontynuację losów bohaterów "Pamiętników wampirów" i "The Originals". Stworzony w tych produkcjach świat powraca w serialu, którego bohaterami są członkowie młodego pokolenia obdarzonych ponadnaturalnymi zdolnościami uczniów szkoły Salvatore. Premiera w HBO została zaplanowana na 26 października.

11.09.2018Wampiry: Dziedzictwo

"Legacies" to list miłosny do Harry'ego Pottera i Buffy. Co jeszcze wiadomo o spin-offie "Pamiętników wampirów"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Legacies" to spin-off "The Originals" i "Pamiętników wampirów". Premiera serialu The CW już wkrótce, a w sieci pojawia się coraz więcej informacji na jego temat. W ostatnim wywiadzie udzielonym TV Line twórczyni serialu - Julie Plec, a także główni aktorzy ujawnili nieco więcej szczegółów o tej produkcji. Czego możemy się spodziewać po "Legacies"?

29.07.2018Legacies

"Legacies". Kiedy premiera spin-offu "The Originals" i "Pamiętników wampirów"? Zobacz, jak prezentuje się nowe pokolenie bohaterów z Mystic Falls [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Stacja The CW nie rezygnuje z historii rozgrywających się w miasteczku dla wampirów oraz wilkołaków Mystic Falls. Już niebawem odbędzie się premiera spin-offu "The Originals" i "Pamiętników wampirów" zatytułowany "Legacies". Co wiadomo o tej produkcji? Zobaczcie pierwszy zwiastun zapowiadający"Legacies".

23.07.2018Legacies

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×