"The Eddy". Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z planu serialu Netflixa! Jak się prezentuje?

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z serialu "The Eddy", w którym jedną z głównych ról zagra Joanna Kulig. To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle’a.

Multimedia

"The Eddy" Netflix - pierwsze zdjęcia

Netflix udostępnił zdjęcia z planu serialu oryginalnego Netflix "The Eddy". Jego produkcja zakończyła się niedawno w Paryżu. Na zdjęciach widać pochłoniętego pracą reżysera Chazelle'a, a także odtwórców głównych ról - Andre Hollanda ("Moonlight") wcielającego się w postać Elliota Udo, Amandlę Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz") grającą Julie, Joannę Kulig ("Zimna wojna", "Ida") w roli Mai, Tahara Rahima ("The Looming Tower") wcielającego się w Farida i Leilę Bekhti ("Zakochany Paryż") jako Amirę.

Joanna Kulig wróciła do pracy z urlopu macierzyńskiego! Pokazała przygotowania do serialu!Zobacz więcej

Na zdjęciach obecni są również członkowie zespołu "The Eddy" - na pianinie Randy (Randy Kerber), Katarina na bębnach (Lada Obradovic), Jude na basie (Damian Nueva Cortes), Jowee na saksofonie (Jowee Omicil) i na trąbce Ludo (Ludovic Louis). Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. Dialogi w serialu prowadzone są w 3 językach - po francusku, angielsku i arabsku.

"The Eddy" - o czym jest?

"The Eddy" to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Reżyserami serialu są: dwukrotnie nagrodzony Oscarem Damien Chazelle ("La la land"), zwyciężczyni Złotej Kamery w Cannes Houda Benyamina ("W pogoni za marzeniami"), Laila Marrakchi ("Marock"), zwycięzca Emmy Alan Poul ("Opowieści z San Francisco", "Grace i Frankie"). Wśród twórców znajdują się również zdobywca nagrody BAFTA, scenarzysta Jack Thorne ("Cudowny chłopak") oraz sześciokrotny laureat Grammy Glen Ballard ("Bad" Michaela Jacksona i "Jagged Little Pill" Alanis Morissette), który jest autorem wszystkich utworów wykonywanych przez serialowy zespół.

Producentami wykonawczymi są Damien Chazelle, Jack Thorne, Glen Ballard, Alan Poul, Jimmy Desmarais oraz Olivier Bibas. Współproducentem wykonawczym jest także André Holland.

Marcin Dorociński zachwycał w "Gambicie królowej". Twórcy doceniają polskich aktorów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×