"The Eddy". Joanna Kulig śpiewa "Między ciszą a ciszą" z okazji premiery serialu Netflixa

Z okazji premiery serialu "The Eddy" fani Joanny Kulig mogą zobaczyć aktorkę wykonującą piosenkę Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą" w wyjątkowej scenerii z produkcji Netflixa. Jak wyszło?

Multimedia

Joanna Kulig śpiewa z okazji premiery "The Eddy"

Na platformie Netflix jest już dostępny serial "The Eddy" z Joanną Kulig w jednej z ról. Z okazji premiery w sieci pojawiło się nagranie, na którym polska aktorka śpiewa "Między ciszą a ciszą" z repertuaru Grzegorza Turaua. Wszystko odbywa się w wyjątkowej scenerii z serialu.

Sony Music Masterworks oraz Arista Records udostępnili także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu: THE EDDY: SONGS BY GLEN BALLARD & RANDY KERBER FROM THE NETFLIX ORIGINAL SERIES. Na albumie znajduje się 20 oryginalnych współczesnych piosenek jazzowych. Pierwsza część składająca się z 16 utworów, została nagrana na żywo w trakcie kręcenia serialu. W wykonaniu Joanny Kulig można wysłuchać m.in. "Kiss me in the morning", "Let it go" czy "The Eddy". W części bisowej znajdują się cztery utwory studyjne z wokalem Jorji Smith, St. Vincent i Julii Harriman.

"The Eddy" - o serialu

Akcja serialu "The Eddy" rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta. Maja (Joanna Kulig) jest wokalistką w małym klubie jazzowym "The Eddy", prowadzonym w wielokulturowej dzielnicy współczesnego Paryża przez jej byłego partnera Elliota (André Holland). Sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, gdy okazuje się, że jego wspólnik był zamieszany w szemrane interesy. Elliot za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do zamknięcia lokalu, utrzymać w ryzach klubowy zespół i pogodzić się ze swoją przeszłością.

Netflix pokazał zwiastun serialu z Joanną Kulig! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu "The Eddy" opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy, Glena Ballarda.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×