"The Eddy". Joanna Kulig zagra główną rolę w nowym serialu Netflixa! Wyreżyseruje go Damien Chazelle!

Jeszcze w tym roku mają ruszyć zdjęcia do serialu "The Eddy" w reżyserii Damiena Chazelle'a! W jednej z głównych ról obsadzona została Joanna Kulig! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Joanna Kulig zdecydowanie może zaliczyć 2018 rok do jednych z najlepszych okresów w swojej karierze! Jej brawurowa kreacja w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego otworzyła jej drogę na hollywoodzkie salony! Wszystko wskazuje na to, że polska aktorka postanowił kuć żelazko póki gorące. Kulig wystąpiła w serialu "Hanna" wyprodukowanym przez Amazon Prime Video, a teraz dowiadujemy się, że dostanie główną rolę w serialu Netfliksa!

Sprawdź, o czym będzie nowy muzyczny serial Netflixa! Zobacz więcej

Joanna Kulig ma dostać jedną z głównych ról w muzycznym serialu pt. "The Eddy". Akcja nowej produkcji ma toczyć się w wielokulturowej społeczności współczesnego Paryża, a w jej centrum znajdować będzie się pewien klub muzyczny, jego właściciel i grający tam zespół. Polska aktorka ma zagrać postać Mai, uzależnionej od alkoholu utalentowanej wokalistki, która próbuje uwolnić się z burzliwego związku z Elliotem, frontmanem zespołu (w tej roli Andre Holland, znany m. in. z "Moonlight").

Joanna Kulig w Netflix - kogo zagra?

MAJA (Joanna Kulig) to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Justyna Steczkowska, Ewa Farna, a nawet Joanna Kulig - kto zaczynał karierę w kultowym programie?Zobacz więcej

Reżyserem dwóch odcinków będzie Damien Chazelle, który osiągnął wielki sukces z filmem "La la land", a w swoim dorobku ma także świetnie przyjęty "Whiplash". Będzie to jego debiut telewizyjny. Polska aktorka nie powinna mieć problemu z odnalezieniem się na francuskiej scenie muzycznej. Już w "Zimnej wojnie" musiała wyemigrować do Francji, gdzie powstała nawet francuska wersja piosenki ludowej "Dwa serduszka".

"The Eddy" to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia realizowane będą we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach: francuskim, angielskimi i arabskim.Data premiery nie jest jeszcze znana. O wszystkich szczegółach będziemy starać się informować na bieżąco.

Polacy na tegorocznych Oscarach! Zobaczcie, jak się bawili!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×