"The End of the F***ing World 2". Alyssa w sukni ślubnej! Co się wydarzy w nowych odcinkach? Kiedy premiera?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "The End of the F***ing World". Platforma Netflix właśnie ujawniła polską datę premiery nowych odcinków! Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"The End of the F***ing World 2" - co w nowych odcinkach?

Serial "The End of the F***ing World 2" na Netflix zadebiutuje już 5 listopada. Zastanawiający jest plakat promujący produkcję - samotna i smutna Alyssa w sukni ślubnej. Hmmm, czyżby coś nas ominęło? Czujemy, że wiele wydarzy się w 2. sezonie produkcji!

Drugi sezon "The End of the F**ing World" rozpocznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. To, co wydarzyło się na plaży z Jamesem (Alex Lawther) nie zostanie jednak pominięte w nowych odcinkach. Widzowie będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość i patrzeć dalej, aby dowiedzieć się* czy James jeszcze powróci.

"The End of the F***ing World". Cierpienia młodego stulejarzaZobacz więcej

"The End of the F***ing World" - o czym jest serial?

"The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial o nastolatku uważającym się za psychopatę i planującym popełnić morderstwo oraz spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Produkcja miała swoją premierę w styczniu 2018 r. i spotkała się z dużym zainteresowaniem młodych widzów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×