"The End of the F***ing World 3". Czy powstanie 3. sezon serialu Netflixa? Jak się kończy historia Alyssy i Jamesa?

Co wydarzyło się w finale "The End of the F***ing World 2"? Jak się kończy historia Alyssy i Jamesa w 2. sezonie? "The End of the F***ing World" znowu zdołało zaskoczyć widzów, ale czy pozytywnie? Sprawdziliśmy, co o finale serialu sądzą widzowie. Czy powstanie "The End of the F***ing World 3"? To pytanie nurtuje teraz fanów młodzieżowej produkcji Netflixa. Wiemy, jakie są na to szanse!

Multimedia

"The End of the F***ing World" wróciło na Netflix z nowym odcinkami 5 listopada 2019 r. Minęły dwa lata, odkąd James (Alex Lawther) i Alyssa (Jessica Barden) wyruszyli w koszmarną podróż. W 2. sezonie ich drogi znowu się krzyżują, a to wszystko za sprawą spragnionej zemsty kobiety (Naomi Ackie), która ma obsesję na punkcie ofiary nastolatków.

James nie żyje? Los bohatera został ostatecznie ujawniony!Zobacz więcej

"The End of the F***ing World" - jak się kończy 2. sezon?

Po konfrontacji z Bonnie (Naomi Ackie), w 8. odcinku 2. sezonu "The End of the F***ing World" Alyssa zostawia dla ciotki pożegnalną wiadomość, a następnie wraca do domu profesora. Kiedy James dowiaduje się o notatce, jest przekonany, że dziewczyna chce popełnić samobójstwo.

-Myślałem, że zrobisz coś złego — mówi zapłakany James, gdy w końcu odnajduje Alyssę.
-Nie zrobiłabym tego. Przepraszam, nie chciałam Cię wystraszyć
— odpowiada Alyssa, uświadamiając sobie, że mu na niej zależy.

Dziewczyna wyznaje w końcu Jamesowi miłość. Przyznaje jednak, że potrzebuje więcej czasu i pomocy psychologa.

Tak kończy się 2. sezon "The End of the F***ing World", który podzielił widownię. Pojawiają się bowiem głosy, że zakończenie historii Jamesa i Alyssy było rozczarowujące. W oczach wielu kontynuacja nie była w ogóle potrzebna, a powrót serialu tylko po to, aby główni bohaterowie w końcu wyznali sobie miłość, niektórzy uznali za stratę czasu. Szczęśliwe zakończenie nie pasuje do tej historii.

"The End of the F***ing World 3" - czy powstanie 3. sezon?

Serial wyczerpał swój materiał źródłowy już w pierwszym sezonie, ale to nie przeszkodziło Charlie Covell w stworzeniu kolejnej serii. Jakie są szanse na powstanie 3. sezonu "The End of the F***ing World"? Jak się okazuje niewielkie! W rozmowie z RadioTimes twórczyni serialu ujawniła, że nie planuje kontynuować historii Jamesa i Alyssy.

Podoba mi się sposób, w jaki kończymy i wydaje się to odpowiednie dla tej historii — powiedziała Charlie Covell.

Zobacz galerię

"The End of the F***ing World" - o czym jest serial?

"The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial o nastolatku uważającym się za psychopatę i planującym popełnić morderstwo oraz spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Produkcja miała swoją premierę w styczniu 2018 r. i spotkała się z dużym zainteresowaniem młodych widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Serial nie był wyprodukowany w październiku 2017?

    08.11.2019 23:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×