"The End of the F***ing World". Netflix i Channel 4 zapowiadają 2. sezon młodzieżowego serialu! [WIDEO]

"The End of the F***ing World" powróci z 2. sezonem! Netflix i Channel 4 zapowiadają, że nowe odcinki historii bazującej na komiksie Charlesa Foremana powstaną już wkrótce. Kiedy premiera?

Multimedia

Młodzieżowy serial "The End of the F***ing World" zostanie wznowiony. Scenariusz do 2. sezonu historii opierającej się na komiksie Charlesa Foremana ma ponownie napisać Charlie Covell. Wyprodukują go Netflix i brytyjska stacja Channel 4.

"The End of the F***ing World". Cierpienia młodego stulejarzaZobacz więcej

"The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial o nastolatku uważającym się za psychopatę i planującym popełnić morderstwo oraz spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Produkcja miała swoją premierę w styczniu 2018 r.

Premiera drugiego sezonu odbędzie się na platformie Netflix na całym świecie, oprócz Wiekiej Brytanii, gdzie "The End of the F***ing World 2" zadebiutuje w telewizji na kanale Channel 4. W obsadzie ponownie znajdą się Alex Lawther, Jessica Barden, Wunmi Mosaku oraz Gemma Whelan. Konkretna data premiery 2. sezonu nie jest jeszcze znana.

TOP 20 najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×