"The Four. Bitwa o sławę". Barbara Kurdej-Szatan miała prowadzić muzyczny show Polsatu! Dlaczego wybrano Natalię Szroeder?

Barbara Kurdej-Szatan miała prowadzić nowy muzyczny show Polsatu. Jest spore prawdopodobieństwo, że chodzi o program "The Four. Bitwa o sławę”, którego gospodynią została finalnie Natalia Szroeder. Wiemy, dlaczego do współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan nie doszło.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan miała prowadzić "The Four. Bitwa o sławę"?

"The Four. Bitwa o sławę" to nowy program muzyczny telewizji Polsat, który będzie można oglądać na antenie już od marca br. Jeszcze w styczniu spekulowano w mediach, że prowadzącą programu zostanie nowa gwiazda Polsatu - Barbara Kurdej-Szatan. Tak się jednak nie stało. W lutym br. Polsat ogłosił oficjalnie, że jurorami "The Four. Bitwa o sławę" zostali: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Muzyczny show poprowadzi za to Natalia Szroeder.

Natalia Nykiel zrezygnowała z "The Voice of Poland" na rzecz nowego show Polsatu?Zobacz więcej

Informacja o zaangażowaniu młodej wokalistki była dla niektórych zaskoczeniem. Fani Kurdej-Szatan dopytywali nawet w komentarzach na oficjalnych profilach stacji w sieci, dlaczego aktorka nie poprowadzi nowego programu. Jak się teraz okazuje powód jest bardzo prosty.

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Szymonem Majewskim ujawniła, że miała prowadzić nowy muzyczny program Polsatu, ale z powodu konfliktu interesów dwóch sieci komórkowych (Play i Plus), musiała jednak odmówić. Gwiazda nie powiedziała wprost, że w grę wchodziło prowadzenie własnie "The Four. Bitwa o sławę”, ale to jedyny muzyczny format w wiosennej ramówce Polsatu.

Miałam teraz okazję prowadzić nowy program muzyczny w Polsacie, tylko że jest konflikt interesów, jeśli chodzi o telefonię. Znajoma mi powiedziała: widzisz, jesteś ofiarą swojego sukcesu i rzeczywiście, tak się dzieje. - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w Radiu Zet.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×