"The Four. Bitwa o sławę" odcinek 2. Niespodzianka od Reni Jusis, świetne występy i zmiany w Wielkiej Czwórce! Kto odpadł z programu?

Drugi odcinek "The Four. Bitwa o sławę" już za nami! Kto tym razem wygrał muzyczne pojedynki, a kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"The Four. Bitwa o sławę" odcinek 2. - co się wydarzyło?

Drugi odcinek „The Four. Bitwa o sławę” otworzyła Wielka Czwórka, czyli Julia Szwajcer, Karolina Leszko, Sami Harb i Filip Czernecki. Zaśpiewali wspólnie „Let's Get It Started” The Black Eyed Peas. Przywilejem Wielkiej Czwórki jest fakt, że przez tydzień żyją jak gwiazdy. Dlatego Julia, Filip, Karolina i Sami dostali zaproszenie na koncert Kuby Badacha!

Karolina Leszko marzy o duecie z Kubą Badachem. Czy program jej w tym pomoże?Zobacz więcej

Pierwsza przed jury wystąpiła Ewa Ekwa z piosenką Janelle Monae „Electric Lady”. Dostała komplet pozytywnych głosów od jurorów i wypowiedziała bitwę Julii Szwajcer. Julia zaatakowała swoją pretendentkę do jej miejsca w Czwórce przebojem Rudimental - „Waiting All Night” (Ft. Ella Eyre). Ewa zaś zadała jej cios „No One” z repertuaru Alicii Keys i dzięki głosom publiczności wygrała!

Drugim uczestnikiem, który miał odwagę wejść na scenę „The Four’ i zaśpiewać przed jury był Tomasz Pluta. Wykonał „Is this love” zespołu Whitesnake. Chociaż dał z siebie wszystko, to nie dostał od jurorów szansy na muzyczny pojedynek.

Następnie zobaczyliśmy piękną wnuczkę słynnego aktora Wojciecha Pokory. Agata Nizińska postawiła na interpretację Joe Cockera „With A Little Help From My Friends” i dzięki jednomyślnemu werdyktowi jury przeszła do następnego etapu. Na muzyczny pojedynek wyzwała Karolinę Leszko. Karolina po raz pierwszy broniła swojego miejsca z Wielkiej Czwórce i wyciągnęła asa z rękawa - „Shallow” Lady Gagi! Natomiast Agata chciała wygrać tę konfrontację „Wielką wodą” Maryli Rodowicz. Jednak to starcie, zdecydowaną większością głosów publiczności, wygrała Karolina.

Igor Herbut: Jestem wszechstronnym wokalistą. Mogę pomóc innym, którzy wierzą w to, co robiąZobacz więcej

Po chwili przed jurorami stanęła jedna z najbardziej intrygujących wokalistek drugiego odcinka – Małgorzata Markiewicz, która już jako nastolatka zaistniała na polskiej scenie muzycznej. Oczarowała sędziów „Piosenką księżycową” Varius Manx. Jako 13 latka wygrała już „Szansę na sukces”, a teraz dostała szansę na bitwę o sławę od jury „The Four”. Ku zaskoczeniu wszystkich na swojego przeciwnika wybrała Samiego Harba. Obrońca swojego miejsca w Wielkiej Czwórce z pierwszego odcinka „Bitwy o sławę” zdecydował się na zaśpiewanie wielkiego hitu Lewisa Capaldiego - „Someone You Loved”. Przeskoczył zawieszoną bardzo wysoko poprzeczkę i wygrał swoją drugą bitwę z Małgorzatą, która też zachwyciła utworem „Pamięć” z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej, ale zwycięzca mógł być tylko jeden!

W drugim odcinku „The Four. Bitwa o sławę” spełnił się sen Igora Herbuta o Reni Jusis! Artystka zrobiła mu ogromną niespodziankę i wkroczyła na scenę śpiewając „Kiedyś cię znajdę”!

Ostatni przed jurorami zaprezentował się Grzegorz Duszak, który „wskoczył” na scenę „The Four” z widowni programu - był wśród publiczności pierwszego odcinka. Grzegorz zaskoczył swoją interpretacją przeboju „Umbrella” Rihanny i dostał od jury szansę na bitwę o sławę. Nie mógł samodzielnie wybrać przeciwnika do pojedynku, bo z całej Czwórki został tylko Filip Czarnecki. Filip zaśpiewał hit "All Of Me" Johna Legenda i odparł natarcie Grzegorza z „I'm A Believer” zespołu Smash Mouth.

Nowa Wielka Czwórka „The Four. Bitwa o sławę” to: Ewa Ekwa, Karolina Leszko, Sami Harb i Filip Czarnecki. W tym składzie będą bronić swoich gorących krzeseł w kolejnym odcinku programu.

Kolejne programy Polsatu zawieszone z powodu koronawirusa! Kiedy powrócą na antenę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×