"The Four. Bitwa o sławę" odcinek 5. FINAŁ! Dwie osoby wrócą do finałowej rozgrywki! Kto wygra program?

Już niebawem Wielki Finał polskiej edycji "The Four. Bitwa o sławę". Zanim jednak Wielka Czwórka zmierzy się ze sobą walcząc o 100 tysięcy złotych, ktoś stanie im na drodze! Szansę otrzymał każdy, kto przynajmniej raz siedział na gorącym krześle "The Four". Do finałowej rozgrywki na żywo wrócą aż dwie osoby!

Multimedia

"The Four. Bitwa o sławę" odcinek 5. FINAŁ w piątek, 13 listopada, o godzinie 22:00 w Polsacie!

Kto otrzyma szansę na powrót do "The Four"? Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa czy Filip Czarnecki? Swoich faworytówwskażą widzowie oraz jurorzy programu: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach.

Już w pierwszym odcinku Kuba Krupski odpadł po starciu z Julią Szwajcer. Podobnie Sabina Jeszka, która przegrała bitwę z Filipem Czarneckim. Tydzień później miejsce Julii Szwajcer zajęła Ewa Ekwa, która została strącona z krzesła przez Magdalenę Krzemień w następnym odcinku. Z kolei Filip Czarnecki został pokonany przez Martina Fitcha i również musiał odejść w trzecim odcinku.

Kasia Dereń walczyła o sławę! Jak poszło? Kto pokonał reprezentantów Wielkiej Czwórki?Zobacz więcej

Komu widzowie otworzą drogę do bitwy o sławę? A kto okaże się faworytem jurorów? Czy powracająca dwójka uczestników odzyska swoje fotele i wyeliminuje Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko lub Martina Fitcha w Wielkim Finale "The Four". O tym, kto wygra "Bitwę o sławę" zdecydują widzowie w głosowaniu na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×