"The Four. Bitwa o sławę" odcinek 5. FINAŁ. Natalia Szroeder oraz jurorzy programu zrobią show na finałowej scenie!

Już w piątek 13 listopada decydujące starcia w polskiej edycji „The Four. Bitwa o sławę”. Na muzycznej arenie, na której rozegrają się najgorętsze bitwy tego roku, zobaczymy również dwa występy specjalne! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"The Four. Bitwa o sławę" odcinek 5. FINAŁ w piątek, 13 listopada, o godzinie 22:00 w Polsacie!

To będzie muzyczne trzęsienie ziemi! Wieczór pełen muzycznych emocji i spektakularnych pojedynków uświetnią niezwykłym występem Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Na scenie „The Four” zaśpiewa też Natalia Szroeder. Występy jurorów i prowadzącej z pewnością podgrzeją atmosferę wokół finałowych starć w „The Four”!

Dwie osoby wrócą do finałowej rozgrywki! Kto wygra program?Zobacz więcej

Komu widzowie otworzą drogę do bitwy o sławę? Szansę ma każdy, kto przynajmniej raz siedział na krześle „The Four”: Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa i Filip Czarnecki. Kto to z nich okaże się faworytem jurorów?

Czy powracająca dwójka uczestników odzyska swoje fotele i wyeliminuje Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko lub Martina Fitcha w Wielkim Finale „The Four”? O tym, kto wygra „Bitwę o sławę” zdecydują widzowie w głosowaniu na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×