"The Four. Bitwa o sławę". Polsat nie może dokończyć nagrań show. 1. sezon został skasowany po 4 odcinkach!

Przykre wieści dla widzów "The Four. Bitwa o sławę". Pandemia koronawirusa nadal uniemożliwia twórcom dokończyć nagrań show. Stacja Polsat poinformowała zatem, że 1. sezon "The Four. Bitwa o sławę" został skasowany po 4 odcinkach.

Multimedia

1. sezon "The Four. Bitwa o sławę" skasowany po 4 odcinkach!

Nie będzie kolejnych odcinków "The Four. Bitwa o sławę". Pandemia koronawirusa uniemożliwiła twórcom powrót na plan muzycznego talent show, nawet po zdjęciu części obostrzeń. W oświadczeniu stacji Polsat czytamy, że 1. sezon "The Four. Bitwa o sławę" został skasowany po 4 odcinkach.

Z ogromną przykrością informujemy, że ze względu na pandemię Covid 19 zmuszeni byliśmy przerwać nagrania do kolejnych odcinków "The four. Bitwa o sławę". Harmonogram produkcji zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Nagraliśmy połowę serii, czyli cztery z ośmiu planowanych odcinków i wybuchła pandemia. Obecnie nie możemy wrócić do studia na dawnych zasadach, a w tym programie zgodnie z formatem niezbędna jest blisko 500-osobowa publiczność, która za pomocą telefonów z aplikacją decyduje o losach uczestników programu, wyłonionych przez jury. Bez jej czynnego udziału, nie można dokończyć nagrań show.

Muzyczny show TVP skasowany! Głos zabrał jeden z uczestników!Zobacz więcej

Dla widzów "The Four. Bitwa o sławę" jest jednak dobra informacja. Telewizja Polsat zamierza zrealizować odcinek specjalny programu, w którym wyłoniony zostanie zwycięzca 1. edycji.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników, osób pracujących przy tworzeniu show oraz zgromadzonej w studiu licznej publiczności podjęliśmy decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie. Wyemitujemy nagrany materiał (4 odcinki), zaś w odcinku specjalnym, w zmienionej formule, bez publiczności - stosując się do wszystkich wymogów sanitarnych - wyłonimy zwycięzcę programu. Pracujemy kreatywnie wspólnie z licencjodawcami nad nową formułą finałowego odcinka. Będziemy informować fanów programu o jego emisji na naszych social mediach i stronie polsat.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • czyli nie zrezygnowano z programu tylko po prostu go skrócono (gość)

  To dobra decyzja, bo rzeczywiście publiczność to ważny element tego programu. Dobrze też, że nie postanowiono go definitywnie przerwać. Dobrze, że będzie finał choć w innej formie. Ciekawe tylko kiedy. Może teraz latem. W wakacje każda premiera telewizyjna jest na wagę złota.

  26.06.2020 19:20
 • Antyfan (gość)

  Prawda jest taka, że ten program miał kiepską oglądalność, dlatego został skasowany (sobotni prime time a odcinki nie przekraczały nawet miliona widzów).

  25.06.2020 20:59
 • Gość (gość)

  No to wcale nie skasowany, tylko kontynuowany w innej formie.

  25.06.2020 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×