„The Gong Show”. Polsat też szuka talentów! "Potrafisz zrobić coś, z czego będzie się śmiała cała Polska?" [JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?]

"Potrafisz zrobić coś, z czego będzie się śmiała cała Polska?" - słyszymy w zapowiedzi castingowej nowego programu Polsatu, który ma być polską wersję kultowego formatu „The Gong Show”. Jak zgłosić się do nowego talent show?

Multimedia

„The Gong Show” to amerykański talent show stworzony przez Sony Pictures Television. Format wyprodukowany przez Chucka Barrisa był emitowany na antenie NBC w latach 70. XX wieku. Za sprawą stacji ABC powrócił na antenę w 2017 r. Podobnie, jak w przypadku znanego w Polsce "Mam Talent", program „The Gong Show” ma charakter konkursu, w którym utalentowani ludzie pokazują swoje umiejętności, a ocenia je trzyosobowe jury.

Powstanie dziecięca wersja kulinarnego show. Castingi do programu już ruszyły!Zobacz więcej

W sieci pojawiła się zapowiedź castingowa nowego programu Polsatu, który ma być polską wersję kultowego formatu „The Gong Show”. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, za produkcję formatu ma odpowiadać firma Jake Vision. Telewizja Polsat rozpoczęła już poszukiwania uczestników. Potrafisz zrobić coś, z czego będzie się śmiała cała Polska? Aby wziąć udział w programie, należy wysłać swoje zgłoszenie z nagranym gagiem na adres casting@zgloszenia.tv.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    "Potrafisz zrobić coś, z czego będzie się śmiała cała Polska?" . Ależ owszem , mało tego potrafię to zrobić bez pokazywania . Wystarczy że to napiszę.... Proszę bardzo ....... POLSZAMAT ...............buhahhahha

    05.08.2018 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×