"The Good Cop". Tony Danza i Josh Groban w nowym serialu Netflixa twórcy „Detektywa Monka”. O czym będzie? [DATA PREMIERY+ZWIASTUN]

Netflix ujawnił datę premiery nowego serialu oryginalnego pt. "The Good Cop" stworzonego przez Andy'ego Breckmana, twórcę "Detektywa Monka". W produkcji wystąpią Tony Danza i Josh Groban. Co wiemy o tym serialu? Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

W serialu "The Good Cop" Tony Danza zagra Tony'ego seniora, kochanego, lecz nie do końca honorowego, byłego funkcjonariusza nowojorskiej policji, który nigdy nie przestrzega reguł. Jego syn, Tony Junior (Josh Groban), to inteligentny i bardzo zasadniczy detektyw, który dba o to, by w każdym przypadku postępować zgodnie z podręcznikowymi zasadami, nawet rozwiązując najtrudniejsze zagadki Brooklynu. Kiedy Tony senior dzieli się ze swoim przesadnie ostrożnym synem zdobytym na brooklyńskich ulicach doświadczeniem, ta niedopasowana para nieoczekiwanie rozpoczyna nieoficjalną współpracę.

Olśniewające wrestlerki w zwiastunie 2. sezonu serialu Netflixa [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W "The Good Cop" wystąpią także Monica Barbaro, Isiah Whitlock, Jr oraz Bill Kottkamp. Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu jest Andy Breckman, twórca Detektywa Monka. Za produkcję odpowiadają także Randy Zisk (Kości, Detektyw Monk) oraz Howard Klein (Biuro, Świat według Mindy). Funkcję producenta pełni również Tony Danza. Serial powstał na podstawie produkcji izraelskiej wytwórni YES.

10 godzinnych odcinków komediodramatu "The Good Cop" pojawi się na Netflix już 21 września. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu, a w galerii pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×