"The Good Fight". Donald Trump pokrzyżował plany twórcom spin-offu "Żony idealnej". Musieli kręcić sceny od nowa!

Zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA było sporym zaskoczeniem nie tylko dla większości komentatorów politycznych, ale i twórców serialu "The Good Fight", który jest spin-offem "Żony idealnej"!

Multimedia

Donald Trump pokrzyżował plany twórcom spin-offu "Żony idealnej". Przez jego zwycięstwo w wyborach prezydenckich w USA, twórcy serialu musieli w ostatniej chwili zmienić scenariusz i nakręcić kilka scen od nowa.

Michelle i Robert Kingowie udostępnili nawet pierwszą stronę nowej wersji scenariusza "The Good Fight" serwisowi "Entertainment Weekly". Na zdjęciach możemy zauważyć odręcznie zapisane uwagi, dotyczące wprowadzonych zmian. -Podobnie jak większość komentatorów zakładaliśmy, że to Hillary Clinton wygra wybory, więc napisaliśmy scenę o tym, jak Diane przechodzi na prawniczą emeryturę bo złamała w końcu tzw. szklany sufit. Oczywiście musieliśmy wszystko przerobić, w dodatku w ósmym dniu kręcenia- napisali.

CZYTAJ TAKŻE:

Serialowe nowości z zagranicy. Sprawdź, co będziemy oglądać w 2017 roku! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"The Good Fight" rozpocznie się więc sceną, w której Diane Lockhart (Christine Baranski), w szoku i osłupieniu będzie obserwować inaugurację nowego prezydenta. Kiedy nie będzie już w stanie tego dłużej znieść, bohaterka grana przez Baranski wyłączy telewizor, robiąc przy tym głęboki wdech. Następnie przeniesiemy się już do siłowni, w której poznajemy jej chrześnicę Maię (Rose Leslie).

Przypominamy, że historia przedstawiona w "The Good Fight" skoncentruje się na wydarzeniach dziejących się dokładnie rok po finale "Żony idealnej". Rose Leslie wcieli się w postać Mai, córki chrzestnej Diane Lockhart, która padnie ofiarą finansowego oszustwa. Obie panie połączą siły i po odejściu z Lockhart & Lee rozpoczną pracę w nowej kancelarii.

Premiera "The Good Fight" zaplanowana jest na 19 lutego w CBS All Access.

CZYTAJ TAKŻE:

Serialowa Ygritte w spin-offie "Żony idealnej". Sprawdzi się w komediowej produkcji?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×