the good place

Przeczytaj także:

"Lucyfer". Tom Ellis zdradził drobny spoiler z nadchodzącej odsłony serialu. W nowych odcinkach zwróćcie uwagę na... apartament Lucyfera!

Co jakiś czas w Internecie pojawiają się informacje o tym, co któryś z aktorów zabrał ze sobą "na pamiątkę" z planu zdjęciowego po zakończeniu produkcji. Pytanie dotyczące tego, co chciałby zatrzymać z "Lucyfera" otrzymał Tom Ellis. Jak się okazuje, pomyślał o tym ze sporym wyprzedzeniem i postanowił najpierw... dorzucić coś od siebie!

23.03.2021Lucyfer

"Lucyfer" Netflix. Przejmujący finał 4. sezonu! Na ten moment czekali wszyscy fani przystojnego diabła! Będzie kontynuacja?

Premiera 4. sezonu serialu "Lucyfer" za nami. Upadły anioł przeszedł dzięki Netflixowi prawdziwy kryzys tożsamości, a przejmujący finał otworzył furtkę dla kolejnej odsłony. Emocjonalne zakończenie 4. sezonu "Lucyfera" z pewnością będzie jeszcze długo komentowane. Na ten moment czekali przecież wszyscy fani przystojnego diabła! Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale "Lucyfera" od Netflixa.

13.05.2019Lucyfer

"Lucyfer" Netflix. Plakat, tytuły odcinków i dużo zdjęć z 4. sezonu! Sprawdź, jak zapowiada się nowa odsłona "Lucyfera"!

"Lucyfer" powraca z nowymi odcinkami już 8 maja. W sieci pojawił się już oficjalny plakat zapowiadający 4. sezon. Nie brakuje też nowych zdjęć z planu serialu z Tomem Ellisem, Lauren German i Inbar Lavi w rolach głównych. Netflix ujawnił też tytuły odcinków 4. sezonu "Lucyfera". Sprawdź, jak zapowiada się nowa odsłona historii Władcy Piekieł.

04.05.2019Lucyfer

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×