"The Haunting of Bly Manor" będzie znacznie mroczniejszy i straszniejszy od "Nawiedzonego domu na wzgórzu"!

"Nawiedzony dom na wzgórzu" będzie kontynuowany w formie antologii. W serialu "The Haunting of Bly Manor" poznamy zupełnie nową historię, która - według zapowiedzi twórców - będzie mroczniejsza od tej przedstawionej w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać!

Multimedia

"Nawiedzony dom na wzgórzu", czyli serialowy hit Netflixa z 2018 roku doczeka się nowych odcinków. Nie będą one jednak kontynuacją losów rodziny Crainów. Twórcy w "The Haunting of Bly Manor" przedstawią zupełnie nową historię, z nowymi bohaterami, która ma być znacznie mroczniejsza i straszniejsza od tej pokazanej w "Nawiedzonym domu na wzgórzu"!

"The Haunting of Bly Manor" - o czym będzie?

Serial ma być luźno oparty na gotyckiej powieści Henry'ego Jamesa pt. "The Turn of the Screw", której bohaterami są: młoda guwernantka i dwójka sierot. Mike Flanagan, czyli twórca antologii zapewnia, że punktem wyjścia w nowym sezonie będą wszystkie historie Henry'ego Jamesa o duchach, które są niesamowicie przerażające.

Myślę, że 2. sezon jest jeszcze bardziej przerażający niż pierwszy. Jestem tym bardzo podekscytowany - powiedział w rozmowie z Birth.Movies.Death.

Nowa historia, nowi bohaterowie, ale ci sami aktorzy w 2. sezonie? Poznajcie pierwsze szczegóły!Zobacz więcej

Część obsady "Nawiedzonego domu na wzgórzu" pojawi się w "The Haunting of Bly Manor". Z pewnością zobaczymy odtwórców ról Nell (Victoria Pedretti) i Luke'a Craina (Oliver Jackson-Cohen). Oprócz nich pojawią się też inni aktorzy znani z pierwszego sezonu. Ich nazwisk Flanagan nie chce na razie ujawniać.

Pewne jest również to, że w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu" twórcy będą kontynuować z widzami zabawę polegającą na szukaniu duchów w poszczególnych kadrach. W pierwszej odsłonie serialowego horroru Netflixa uważnie widzowie mogli wyłapać wiele ukrytych zjaw. W nowych odcinkach się to nie zmieni, bo jak mówi twórca serialu oldskulowe podejście do duchów to część DNA antologii "The Haunting".

Zobacz galerię

O serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu"

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×