"The Haunting of Bly Manor". Mike Flanagan podał przybliżoną datę premiery kontynuacji "Nawiedzonego domu na wzgórzu"!

Mike Flanagan, czyli twórca serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu" podał przybliżoną datę premiery kontynuacji. Kiedy na Netflix pojawi się serial "The Haunting of Bly Manor"?

Multimedia

"The Haunting of Bly Manor" w 2020 roku

Mike Flanagan zdradził, kiedy widzowie mogą spodziewać się premiery kontynuacji "Nawiedzony dom na wzgórzu", czyli serialu "The Haunting of Bly Manor". Na ciąg dalszy jego przerażającej historii fani będą musieli jeszcze poczekać. Choć oficjalnej daty premiery jeszcze nie ma, to twórca serialu rozmawiając z "The Wrap" przyznał, że jeśli miałby zgadywać, to będzie to w następne Halloween.

Mrożący krew w żyłach nowy serial Netflixa! Widzowie są przerażeni!Zobacz więcej

Zdjęcia do "The Haunting of Bly Manor" rozpoczęły się na początku października br. Na planie ponownie spotkali się: Kate Siegel, Victoria Pedretti, Henry Thomas i Oliver Jackson-Cohen. W "The Haunting of Bly Manor" wcielą się w zupełnie inne role. Druga odsłona antologii opowie historię guwernantki (Victoria Pedretti), której powierzono opiekę nad „dwójką bardzo niezwykłych dzieci”.

Mike Flanagan zapewnia, że punktem wyjścia w nowym sezonie będą wszystkie historie Henry'ego Jamesa o duchach, które są niesamowicie przerażające.

Myślę, że 2. sezon jest jeszcze bardziej przerażający niż pierwszy. Jestem tym bardzo podekscytowany — powiedział w rozmowie z Birth.Movies.Death.

Zobacz galerię

O serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu"

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×