"The Haunting of Bly Manor". Plakat i pierwsze zdjęcia z sequela "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Czy nowy rozdział antologii spodoba się widzom?

Netflix zaprezentował już plakat i pierwsze zdjęcia z planu "Nawiedzony dwór w Bly", czyli sequela "Nawiedzonego domu na wzgórzu", który był wielkim hitem serwisu w 2018 roku. Czy nowy rozdział antologii również spodoba się widzom?

Multimedia

Serial "The Haunting of Bly Manor" na podstawie noweli Henry’ego Jamesa to nowy rozdział antologii "Nawiedzony dom na wzgórzu". Sequel oparto na gotyckiej powieści Henry'ego Jamesa pt. "The Turn of the Screw", której bohaterami są: młoda guwernantka i dwie sieroty.

Kontynuacja serialu będzie mroczniejsza! Zobacz więcej

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu produkcji oraz plakat, z którego dowiadujemy się, że premiera "The Haunting of Bly Manor" odbędzie się już jesienią br. Na zdjęciach widzimy m.in. Olivera Jacksona-Cohena. W nowych odcinkach zagrali także: Victoria Pedretti, Henry Thomas, Kate Siegel i Catherine Parker. Do obsady dołączył Rahul Kohli.

Zobaczcie w galerii jak zapowiada się nowy rozdział antologii "Nawiedzony dom na wzgórzu". Czy serial "Nawiedzony dwór w Bly" również będzie hitem?

Zobacz galerię

O serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu"

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×