"The Hunt". Josh Radnor - Ted z "Jak poznałem waszą matkę" w nowym serialu Amazona!

"The Hunt" to nowy serial platformy Amazon, w którym bohaterowie będą "polować" na nazistów. Do obsady dołączył właśnie Josh Radnor, znany jako Ted z serialu "Jak poznałem waszą matkę".

Multimedia

Josh Radnor dołączył do obsady "The Hunt" - serialu, w którym bohaterami są członkowie grupy nazywającej się Łowcy. Akcja rozgrywa się w 1977 roku w Nowym Jorku. Okazuje się, że wśród ludzi ukrywają się naziści, którzy planują stworzenie Czwartej Rzeszy na terenie Stanów Zjednoczonych. Łowcy chcą ich dorwać i zapobiec ich niecnym planom.

Prime Video po polsku! To początek europejskiej ekspansji serwisu VOD? Zobacz więcej

Główną rolę w serialu zagra Logan Lerman, który jako Jonah Heidelbauma będzie szukał zemsty, a wstąpienie w szeregi Łowców mu to umożliwi. W obsadzie znaleźli się także m.in. Al Pacino (pierwsza serialowa aktora), Dylan Baker, Jerrika Hinton, Greg Austin, Catherine Tate, Tiffany Boone, Saul Rubinek oraz Lena Olin i Carol Kane. W "The Hunt" zagra też Josh Radnor, który szerszej publiczności znany jest jako Ted z "Jak poznałem waszą matkę".

W sumie Amazon zamówił 10 odcinków, z czego każdy będzie trwał ok. godzinę. Scenarzystą serialu jest David Weil, a za produkcję odpowiada Jordan Peele.

Kultowy sitcom jest już dostępny w Internecie! Gdzie można go obejrzeć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×