"The I-Land". Gdzie kręcono nowy serial Netflixa? Tajemnicza wyspa istnieje naprawdę!

"The I-Land" to nowy serial Netflixa, który powstawał w jednym z najbardziej malowniczych miejsc na Ziemi. Gdzie dokładnie kręcono nowy serial Netflixa? Tajemnicza wyspa istnieje naprawdę!

Multimedia

"The I-Land" opowiada o dziesięciu rozbitkach, którzy trafiają na tajemniczą wyspę bez wspomnień o tym, jak się na nią dostali. Grupa postanawia więc wyruszyć w podróż powrotną do domu. Szybko jednak przekonuje się, że ten nowy świat wcale nie jest taki, jakim się wydaje. W obliczu ekstremalnych wyzwań dla ciała i duszy, z jakimi trzeba będzie się zmierzyć na wyspie, pozostanie im okazać człowieczeństwo albo umrzeć w niesławie.

Tak złego serialu na Netflix jeszcze nie było! Dużo lepsze produkcje zostały przez niego skasowane?Zobacz więcej

Internauci są zachwyceni miejscem, w którym powstawał nowy serial Netflixa. Okazuje się, że tajemnicza wyspa z "The I-Land" istnieje naprawdę i każdy z nas może wypocząć na piaszczystych plażach znanych z produkcji streamingowego giganta.

"The I-Land" kręcono bowiem na Dominikanie - informuje serwis Decider. Ekipa pracowała m.in. w Las Terrenas położonym w północnej części prowincji Samaná nad Atlantykiem. Zdjęcia realizowano także w San Pedro de Macorís.

Zobacz galerię

"The I-Land" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Zuza (gość)

    Ciekawy był ten stary opuszczony hotel. Skoro jest taki na Dominiknie to niezłe miejsce do zwiedzenia śladem serialu

    17.09.2019 12:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×