"The Innocents". Netflix publikuje drugi zwiastun nowego serialu o wyjątkowych nastolatkach! [WIDEO]

Kiedy życie, które znasz staje się niebezpieczne, jak daleko posuniesz się, aby ochronić tych, których kochasz? - pytają twórcy serialu "The Innocents". Netflix udostępnił drugi zwiastun nowej produkcji o nastolatkach obdarzonych niezwykłym darem. Zobacz wideo!

Multimedia

Nastoletni Harry i June, uciekając przed opresyjnymi rodzicami, trafiają do niezrozumiałego świata, gdy June odkrywa swoje tajemnicze zdolności — okazuje się, że jest zmiennokształtną. Kiedy nieszczęśliwi kochankowie próbują zapanować nad nową niezwykłą mocą, spotykają tajemniczego profesora, który wyjawia, że June nie jest jedyną zmiennokształtną na świecie.

Współczesna historia o Romeo i Julii od Netfliksa. Zobacz zwiastun! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Profesor obiecuje dziewczynie, że ją uleczy i zaprowadzi do matki, która porzuciła ją przed trzema laty. Jednak podróż z każdą chwilą staje się coraz bardziej niebezpieczna, a miłość Harry’ego i June zostaje wystawiona na próbę. W końcu kochankowie muszą zdecydować, czy nadal podążać za swoim niewinnym marzeniem, czy pogodzić się z tym, co przyniósł im los, i zaryzykować wszystko.

Twórcami, scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu "The Innocents" są Hania Elkington oraz Simon Duric. Do jego obsady dołączyli: Sorcha Groundsell (w roli June), Percelle Ascott (jako Harry) oraz Guy Pearce (jako Halvorson). Elaine Pyke, Charlie Pattinson oraz Willow Grylls z firmy New Pictures i Farren Blackburn są producentami wykonawczymi serialu. Farren Blackburn wyreżyserował również sześć z ośmiu odcinków serii.

Premiera "The Innocents" już 24 sierpnia w 2018 r. na Netflix!

TOP 20 najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×