"The Innocents". Serial o nastolatkach obdarzonych niezwykłym darem wkrótce na Netflix. Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"The Innocents" to nowy serial Netflixa, który może przypominać współczesną historię o Romeo i Julii. W serialu poznamy historię Harry'ego i June, którzy uciekają z domu, żeby być razem. Wkrótce odkryją jednak w sobie niezwykłe moce. Co jeszcze wiemy o tym serialu? Kiedy premiera?

Multimedia

O czym jest serial "The Innocents"? June próbuje zacząć nowe życie w Londynie, ale wciąż piętrzą się przed nią nowe trudności. Nagle, nie wiadomo dlaczego, staje się celem napastników o niejasnych zamiarach. Pod wpływem ogromnego stresu jej ciało i umysł zaczynają się zmieniać w zaskakujący sposób. Co właściwie się z nią dzieje i o co w tym wszystkim chodzi?

"The Innocents" opowie historię nastolatków, którzy odkrywają w sobie niezwykłe moce. Tajemnice skrywane przez rodziców wystawią ich uczucie na próbę, a niezwykły dar, jaki posiadają uwolni potężne siły, które spróbują ich rozdzielić.

Najlepsze seriale fantasy! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

"The Innocents" został wyprodukowany przez brytyjską firmę New Pictures pod kierownictwem Charliego Pattinsona, Elaine Pyke i Willow Grylls. Twórcami serialu są Hania Elkington i Simon Duric. Za produkcję odpowiada Chris Croucher, a producentami wykonawczymi są Charlie Pattinson, Elaine Pyke, Willow Grylls oraz Farren Blackburn, który wyreżyserował 6 z 8 odcinków.

W serialu występują Sorcha Groundsell (Klika, Iona, Sleeping Lions) jako June, Percelle Ascott (Czarodzieje kontra Obcy, The Weekend Movie) jako Harry oraz Guy Pearce (Tajemnice Los Angeles, Memento, Jak zostać królem) w roli Halvorsona.

Premiera serialu "The Innocents" już 24 sierpnia na Netflix!

"The Innocents" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×