The Innocents

Przeczytaj także:

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński i Maciej Musiał podbijają zagraniczne produkcje. Kto jeszcze?

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej". Również Borys Szyc, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

22.06.2021Ranking

Premiery seriali luty 2019: Netflix, HBO, HBO GO i nie tylko! Sprawdź najciekawsze produkcje [DATY PREMIER+ZWIASTUNY]

Premiery seriali luty 2019: sprawdźcie,, co nowego w serwisach VOD w tym miesiącu. Przed nami mnóstwo serialowych nowości na Netflix. Premier nie zabraknie też na HBO GO. W lutym na antenę FOX powróci też "The Walking Dead", a to oczywiście jeszcze nie wszystko. Sprawdźcie, jakie seriale zadebiutują lub powrócą z nowymi odcinkami w lutym 2019. Co oglądać w Walentynki? Poznaj daty i szczegóły dotyczące najważniejszych serialowych nowości w lutym 2019!

14.02.2019Premiery 2019

"The Innocents" [RECENZJA]. Być albo nie być… w innym ciele. Typowa teen drama czy dobry thriller Netflixa?

Ośmioodcinkowy serial „The Innocents” tłumaczony jako „Niewinni” powinien pod koniec swego trwania zmienić swój tytuł na „Winnych”, gdyż w miarę rozwoju akcji nikt nie pozostaje bez winy; nawet ci, którzy dobre intencje zmusiły do działania. Dlatego serial, który zaczyna się jak typowa teen drama, a kończy jak mocny thriller psychologiczny, warto obejrzeć do końca.

25.08.2018Recenzje

Netflix zapowiada 10 nowych europejskich seriali, powrót "Domu z papieru" i "Dark"! Sprawdź szczegóły [DATY PREMIER+ZDJĘCIA]

RZYM, 18 kwietnia 2018 r. – Netflix, jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, wspiera lokalnych twórców, przedstawiając widzom na całym świecie nowe, wyjątkowe produkcje z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Podczas konferencji, amerykański gigant VOD zapowiedział m.in. 10 nowych europejskich seriali, powrót "Domu z papieru" i "Dark"! Sprawdź szczegóły zapowiadanych produkcji!

18.04.2018Netflix

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×