"The Irishman". Powstaje kolejny film z Alem Pacino i Robertem De Niro. Zostaną odmłodzeni! [WIDEO]

Martin Scorsese pracuje nad kolejną gangsterską produkcją. Według informacji w filmie "The Irishman" wystąpią Al Pacino i Robert De Niro. Na tym jednak nie koniec. Gwiazdorzy kina zostaną przez reżysera odmłodzeni!

Multimedia

Martin Scorsese chce zrealizować swój wymarzony projekt. Jego ostatni film "Milczenie" jest oceniany bardzo wysoko. Jest jednym z najmocniejszych kandydatów do Oscara. Scorsese marzy, aby na ekranie ponownie spotkały się legendy kina: Robert De Niro i Al Pacino.

CZYTAJ TAKŻE:

"Zawodowcy". Mistrzowski duet Al Pacino i Robert De Niro w pogoni za seryjnym mordercąZobacz więcej

Podobno Scorsese planuje film "The Irishman" już od 25 lat. Reżyser chce użyć efektów komputerowych, aby "odmłodzić" aktorów w niektórych scenach. Produkcja dopiero ruszyła, ale fani już przesądzili, że to murowany hit. Jak mówi producent filmu Gaston Pavlovich:

– Chcemy użyć nadzwyczajnej technologii. Nie używając żadnej charakteryzacji czy protez - aktorzy mogą spokojnie grać, a nasza technologia umożliwia poruszanie się, jest w stanie pokazać aktorów w różnym wieku. Widzieliśmy kilka ujęć testowych i wszystko wygląda niesamowicie. W jednej ze scen mogliśmy już zobaczyć Roberta, który dzięki technologii miał 20, 40 i 60 lat. Nie możemy się doczekać, by to wykorzystać. Pamiętacie Roberta De Niro z czasów "Ojca chrzestnego 2"? Właśnie tak będzie wyglądał w naszym filmie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×