"The Kominsky Method". Michael Douglas i Alan Arkin powrócą w 2. sezonie serialu Netflixa!

"The Kominsky Method" z Michaelem Douglasem i Alanem Arkinem doczeka się 2. sezonu. Produkcja nowych odcinków serialu Netflixa rozpocznie się w styczniu.

Multimedia

"The Kominsky Method" zadebiutowało na Netflix 16 listopada 2018 roku. Serial to zabawna, ale i pełna wzruszeń komedia o dwóch przyjaciołach zręcznie omijających kłody, które rzuca im pod nogi życie w Los Angeles. Twórcą 8. odcinków 1. sezonu jest ośmiokrotnie nominowany do nagrody Emmy Chuck Lorre.

"The Kominsky Method" zostało niedawno nagrodzone dwoma Złotymi Globami. Nic dziwnego, że Netflix zdecydował się przedłużyć produkcję o kolejny sezon, do którego prace wystartują już w styczniu. 2. sezon "The Kominsky Method" również będzie liczył 8. odcinków.

Najlepsze seriale dostępne na Netflix! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Autorami scenariusza do 1. sezonu serialu "The Kominsky Method" są Al Higgins, David Javerbaum oraz Chuck Lorre, który wyreżyserował także pierwszy odcinek. Producentami wykonawczymi są Lorre, Higgins i Michael Douglas, a producentem - firma Chuck Lorre Productions, Inc. we współpracy z Warner Bros. Television.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×