"The Kominsky Method". Netflix zamawia 3. sezon serialu! Co się wydarzy w finałowych odcinkach?

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów serialu "The Kominsky Method". Netflix zamawia 3. sezon serialu! Co się wydarzy w finałowych odcinkach? Sprawdźcie!

Multimedia

Myśleliście, że "The Kominsky Method" skończy się na 2. sezonie? Nic bardziej mylnego! Historia Sandy'ego i Alana zostanie zamknięta w 3. i finałowym sezonie serialu!

Netflix postanowił zamówić 3. sezon "The Kominsky Method". Wiadomo, że będzie to ostatni sezon tej sympatycznej produkcji, chociaż szczegóły dotyczące fabuły jeszcze nie są znane.

Michael Douglas i Alan Arkin powrócą w 2. sezonie serialu Netflixa!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że "The Kominsky Method" to jednocześnie zabawny i wzruszający serial składający się z półgodzinnych odcinków kręconych jedną kamerą. Weteran sceny i nauczyciel aktorstwa Sandy Kominsky i jego wieloletni agent Norman Newlander nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Michael Douglas (Kominsky) i Alan Arkin (Newlander), obaj wyróżnieni Oscarem, ponownie wcielają się — w nagradzanym serialu komediowym Netflix pt. „The Kominsky Method” — w dwóch podstarzałych przyjaciół zmagających się z codziennością w Los Angeles, czyli mieście, które nade wszystko ceni młodość.

W 2. sezonie Sandy poznaje nowego chłopaka swojej córki (w tej roli gościnnie Paul Reiser) i próbuje się z nim zaprzyjaźnić. Trudno stwierdzić, czy fakt, że panów nie dzieli wcale duża różnica wieku, będzie w tym przypadku ułatwieniem, czy może raczej przeszkodą. Z kolei Norman i jego młodzieńcza miłość (w tej roli gościnnie Jane Seymour) postanawiają — po pięćdziesięciu latach — dać sobie jeszcze jedną szansę. W serialu występują także Nancy Travis i Sarah Baker.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×