"The Last Kingdom" - poznaj obsadę nowego serialu

BBC America i BBC Two produkują nowy serial "The Last Kingdom", który jest porównywany do "Gry o tron". Sprawdź, kto wystąpi w nowej produkcji.

Multimedia

"The Last Kingdom" opiera się na serii książek "The Saxon Stories" Bernarda Cornwella. Akcja serialu rozgrywa się w IX wieku w czasie panowania Alfreda Wielkiego, który zwalczył inwazję Wikingów. W produkcji zostaną połączone prawdziwe wydarzenia i postaci z fikcyjnymi.

Głównym bohaterem jest Uhtred, którego zagra Alexander Dreymon znany z "American Horror Story". Uhtred jest synem saskiego szlachcica, wychowanym przez Wikingów. W pewnym momencie będzie on zmuszony do wyboru między pochodzeniem a ludźmi, którzy go wychowali.

Ponadto w serialu wystąpią Rutger Hauer, Matthew Macfadyen, David Dawson ("Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza"), Tobias Santelmann, Ian Hart ("Zakazane imperium"), Emily Cox ("The Silent Mountain"), Thomas W. Gabrielsson ("The Killing"), Peter Gantzler ("Włoski dla początkujących"), Joseph Millson ("Dom grozy", "24: Jeszcze jeden dzień"), Alexandre Willaume ("Over the Edge").

Zdjęcia rozpoczną się w najbliższych dniach na Węgrzech.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×