„The Last of Us”. Pedro Pascal krytykowany przez fanów gry! Wiemy, dlaczego nie chcieli aby grał Joela w hicie HBO Max

„The Last of Us” zostało okrzyknięte najlepszą adaptacją gry w historii jeszcze przed premierą serialu. Fani gry jednak nie wyobrażali sobie Pedro Pascala w głównej roli, co budziło ich niechęć do produkcji HBO Max. Wiemy dlaczego nie mogli zaakceptować wyboru obsadowego, powód wydaje się niedorzeczny!

Multimedia

Pedro Pascal w adaptacji gry HBO Max

HBO pokusiło się o adaptację gry „The Last of Us". Jest to jeden z największych hitów wyprodukowanych na konsolę PlayStation. W adaptacji słynnej gry zagrali Pedro Pascal i Bella Ramsey, aktorzy znani z „Gry o tron". Reżyserem jest zaś Craig Mazin, scenarzysta i producent serialu „Czarnobyl".

Zobacz emocjonującą zapowiedż 2. odcinka!Zobacz więcej

Wymogi fanów, by wszystko w adapatcji było dokładnie takie samo, jak w grze potrafią być naprawdę absurdalne! Nie byli oni przekonani, czy Pedro Pascal powinien grać Joela z powodu... jego brody. Twierdzili, że Pedro nie jest w stanie zapuścić identycznej brody, jak ta, którą Joel miał w grze.

Sam showrunner serialu HBO Max Craig Mazin w rozmowie z The Hollywood Reporter nie ukrywał irracjonalnego problemu fanów gry „The Last of Us”.

HBO Max może się spodziewać hitu większego niż „Ród smoka”?Zobacz więcej

Ty się śmiejesz, ale dla niektórych ludzi to coś nie do zaakceptowania. Powtarzają: „Boże, on nawet nie ma tej samej brody, co Joel w grze".

To nie jedyne zmiany, z jakimi zmierzają się fani gry przy postaci Joela. Bohater jest bardziej realistyczny, niż w grze, na przykład może mieć problemy zdrowotne.

Rozmawialiśmy o tym, jak bardzo życie Joela wpłynęłoby na niego w sensie fizycznym. Tak więc ma problemy ze słuchem po jednej stronie z powodu postrzału. Jego kolana bolą za każdym razem, gdy wstaje. Wydaje mi się, że istnieje taki ton, w którym Tom Cruise mógłby zrobić wszystko. Ale ja lubię, kiedy ludzie w średnim wieku są w średnim wieku.

„The Last of Us" obsada

  • Pedro Padcal
  • Bella Ramsey
  • Merle Dandridge
  • Nick Offerman
  • Nico Parker
  • Gabriel Luna
  • Jeffrey Pierce
  • Murray Bartlett

„The Last of Us" od 15 stycznia 2023 roku na HBO Max

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×