"The Last of Us". Twórca "Czarnobyla" szykuje postapokaliptyczny serial na podstawie kultowej gry! Będzie hit?

Twórcy "Czarnobyla" biorą się za serialową adaptację jednej z najlepszych gier ostatnich lat! Czy nowy serial HBO ma szansę przyćmić "The Walking Dead"? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Czarnobyl" jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych seriali w historii. Twórcy hitu HBO nie powiedzieli jednak ostatniego słowa. Mimo że tym razem sięgną po nieco inny repertuar, to możemy być pewni, że znów będzie mrocznie!

Zwiastun nowych odcinków już jest! Nairobi nie żyje? Zobacz więcej

Craig Mazin, scenarzysta i producent serialu "Czarnobyl", rozpoczął pracą nad adaptacją "The Last of Us", jednej z najwyżej ocenianych gier ostatnich lat. W proces twórczy jest zaangażowany także Neil Druckmann, dyrektor kreatywny oryginalnej gry. Serial będzie wspólnym dziełem HBO, Naughty Dog i Sony.

Akcja serialu, podobnie jak akcja gry, przeniesie nas do post-apokaliptycznego świata, w którym na skutek zmutowanego grzyba ludzie zaczęli zmieniać się w zombie. Głównymi bohaterami produkcji będą handlarz bronią i narkotykami Neil i nastoletnia sierota Elie, którzy razem próbują przetrwać w tym nieludzkim świecie.

Prace są obecnie na początkowym etapie i nie wiadomo jeszcze, kto zagra w serialu. Data premiery pozostaje jednak wciąż nieznana.

Najlepsze seriale według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×