"The Liberator". Polak przygotował dla Netflix serial animowany o II wojnie światowej! Kiedy premiera?

Do sieci trafił właśnie zwiastun nowego serialu animowanego Netflix pt. "The Liberator". Autorem produkcji jest polski reżyser i animator, Grzegorz Jonkajtys. Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"The Liberator" to 4-odcinkowy miniserial, który dla platformy Netflix przygotował polski reżyser i animator, Grzegorz Jonkajtys. Produkcja oparta jest na książce Aleksa Kershawa pt. "The Liberator".

Serial będzie opowiadał o jednej z najkrwawszych bitew z czasów II wojny światowej. Amerykański oficer Felix Sparks i jego jednostka piechoty będą ponad 500 dni walczyć o wyzwolenie!

Polak wyreżyseruje nowy wojenny serial Netflixa! O czym będzie?Zobacz więcej

Całość wyreżyseruje Grzegorz Jonkajtys. Wybór polskiego reżysera jest nieprzypadkowy. Jego doświadczenie w animacji i efektach specjalnych ma umożliwić stworzenie serialu w nowoczesnej technologii Trioscope, która łączy w sobie elementy animacji CGI i scen z udziałem aktorów. Polski filmowiec nie jest postacią nieznaną w przemyśle filmowym. Grzegorz Jonkajtys pracował już przy efektach do takich hitów jak "Sin City", "Zjawa", "Hellboy", "Warcraft" czy "Labirynt fauna".

Premiera serialu odbędzie się 11 listopada na Netflix.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×