The Look Of The Year 2021. Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka wygrali prestiżowy konkurs dla modelek i modeli! Kto pojawił się na imprezie?

Za nami gala finałowa The Look Of The Year 2021, najstarszego polskiego konkursu dla modeli i modelek. Finał imprezy odbył się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Kto okazał się najlepszy? Kto pojawił się na imprezie? Sprawdźcie galerię zdjęć!

Multimedia

The Look Of The Year 2021 ZDJĘCIA

Za nami gala The Look Of The Year 2021. Na wybiegu łódzkiej ASP spotkaliśmy modeli i modelki, którzy pokazali się w kolorowych kolekcjach na jesień i zimę znanych polskich projektantów. Stroje przygotowali m.in.: Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, MMC, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Claudius Scissor i Male Me.

Klaudia Antos zachwyca na nowych zdjęciach! Gorąca jurorka będzie nową gwiazdą TVP?Zobacz więcej

Finalnie, decyzją jury, najlepsi okazali się Nadia Główczyńska ze Stolna w województwie kujawsko-pomorskim oraz Kacper Szczypka z Żywca w województwie śląskim. Nadia ma 16 lat i 173 cm wzrostu i uczy się jeszcze w liceum. Kacper ma 21 lat i 189 cm wzrostu, studiuje fizjoterapię. Oboje będą reprezentować Polskę w światowym finale The Look of the Year we Włoszech.

Na wydarzeniu pojawiło się wielu celebrytów, modelek oraz uczestniczek konkursu Miss Polski, w tym m.in. Maja Hyży, Edyta Zając czy Natalia Gryglewska. Imprezę poprowadzili Karolina Bielawska oraz Mateusz Szymkowiak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xyz (gość)

    To na takie imprezy wirus nie chodzi, ale grasuje, np. w sklepach, urzędach???

    18.09.2021 14:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×