"The Lost Boys". Rio Mangini z "Everything Sucks!" w nowym serialu The CW! Kogo zagra w wampirzej produkcji?

"The Lost Boys" to nowy serial, nad którym pracuje obecnie stacja The CW. W wampirzej produkcji wystąpią: Tyler Posey, Kiele Sanchez, Medalion Rahimi, Dakota Shapiro oraz Rio Mangini z "Everything Sucks!". Kogo zagra?

Multimedia

Rio Mangini z "Everything Sucks!" dołączył do obsady pilota "The Lost Boys" - nowego serialu stacji The CW. Oprócz niego w produkcji zobaczymy również Del Zamorę, a także Tylera Posey'a, Kiele Sanchez, Medalion Rahimi oraz Dakotę Shapiro. Młody aktor znany z netfliksowego "Everything Sucks!" wcieli się w postać Sama - młodszego brata Michaela (Tyler Posey).

TOP15 filmów o wampirach: krwiopijcach, romantykach i nieszczęśnikach. Który najlepszy?Zobacz więcej

"The Lost Boys" powstaje na podstawie filmu Joela Schumachera z 1987 roku. W kinowej opowieści poznajemy historię Lucy, która po rozstaniu z mężem postanawia przenieść się z synami do niewielkiej miejscowości Santa Clara w Kalifornii. Miasteczko zyskało sławę "światowej stolicy zbrodni" ze względu na stale rosnącą przestępczość. Wkrótce synowie Lucy (Sam i Michael) dają się wciągnąć w świat wiecznie pięknych i młodych nieumarłych...

Reżyserką serialowego pilota "Straconych chłopców" została Catherine Hardwicke, która pracowała już przy wampirzej historii "Zmierzch".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×