"The Loudest Voice". Russell Crowe i jego niesamowita metamorfoza do nowej roli! Zagra prezesa sieci Fox News!

Telewizja Showtime opublikowała pierwsze zdjęcie Russella Crowe'a jako Rogera Ailesa z nadchodzącego serialu "The Loudest Voice. Zobaczcie, jak zdobywca Oscara prezentuje się jako założyciel sieci Fox News!

Multimedia

Znany ze spektakularnych metamorfoz Christian Bale ma konkurencję! Media zelektryzowała przemiana Russella Crowe'a w Rogera Ailesa, szefa sieci Fox News, który pożegnał się z pracą po tym, jak dziennikarka Gretchen Carlson oskarżyła go o molestowanie seksualne. Kobieta w swoich zeznaniach utrzymywała, że została zwolniona po 11 latach, kiedy oznajmiła szefowi, że nie chce utrzymywać z nim stosunków seksualnych. Za poświęcony czas i dyskrecję Roger Ailes miał zaproponować jej podwyżkę.

Bryan Cranston w sieci kłamstw w nowym serialu telewizji Showtime!Zobacz więcej

Russell Crowe sportretuje zmarłego prezesa Fox News w miniserialu telewizji Showtime pt. "The Loudest Voice". Produkcja oparta jest na bestsellerowej książce Gabriela Shermana o tej samej nazwie. Crowe do nowej roli przeszedł spektakularną metamorfozę. Na zdjęciach z planu jest niemal nie do poznania.

Przekonacie się o tym, zaglądając do naszej galerii!

Zobacz galerię

Oprócz Russella Crowe'a w serialu "The Loudest Voice" wystąpią również: Naomi Watts jako Gretchen Carlson, Seth MacFarlane jako Brian Lewis, Sienna Miller jako żona Ailesa — Beth i Simon McBurney w roli Ruperta Murdocha. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×