"The Loudest Voice". Zwiastun nowego serialu stacji Showtime. Metamorfoza Russella Crowe'a robi wrażenie!

Russell Crowe zadziwia swoją metamorfozą w zwiastunie nowego serialu stacji Showtime pt. "The Loudest Voice". O czym opowie produkcja, do której popularny aktor bardzo przytył i zapuścił siwą brodę? Zobaczcie zwiastun "The Loudest Voice"!

Multimedia

"The Loudest Voice" - o czym jest serial?

Produkcja oparta jest na bestsellerowej książce Gabriela Shermana o tej samej nazwie. Serial "The Loudest Voice" opowie historię upadku szefa stacji Fox News Rogera Ailesa, który w 2016 roku zrezygnował z pracy po tym, jak dziennikarka Gretchen Carlson oskarżyła go o molestowanie seksualne. Kobieta w swoich zeznaniach utrzymywała, że została zwolniona po 11 latach, kiedy oznajmiła szefowi, że nie chce utrzymywać z nim stosunków seksualnych. Za poświęcony czas i dyskrecję Roger Ailes miał zaproponować jej podwyżkę.

Russel Crowe jako Roger Ailes

Russell Crowe w nowym serialu stacji Showtime sportretuje zmarłego w 2017 roku prezesa Fox News. Dla aktora będzie to pierwsza rola w serialu od czasu jego telewizyjnego debiutu w australijskim tasiemcu "Sąsiedzi" (1985). Crowe do nowej roli przeszedł spektakularną metamorfozę. Aktor bardzo przytył i zapuścił siwą brodę.

Russell Crowe i jego niesamowita metamorfoza do nowej roli! Zagra prezesa sieci Fox News!Zobacz więcej

"The Loudest Voice" - kiedy premiera?

Ośmioodcinkowe "The Loudest Voice" na antenie Showtime zadebiutuje 30 czerwca 2019 roku. Na razie nie wiadomo, który serwis VOD zdecyduje się pokazać serial w Polsce. W produkcji oprócz Russela Crowe'a wystąpili: Naomi Watts, Seth MacFarlane, Sienna Miller, Simon McBurney, Annabelle Wallis i Aleksa Palladino.

Zobaczcie zwiastun "The Loudest Voice"!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×