"The Mandalorian". Pedro Pascal wykluczony z rywalizacji o Złote Globy! Dlaczego zapadła taka decyzja?

To już pewne! Pedro Pascal nie dostanie Złotego Globu za rolę w serialu "The Mandalorian"! Aby uniknąć kontrowersji, Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej zmieniło regulamin dotyczący zasad przyznawania nagrody. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"The Mandalorian", serial z uniwersum "Star Wars", cieszył się ogromną popularnością widzów przede wszystkim w USA, ale także na całym świecie! Spekulowano nawet, że Pedro Pascal, odtwórca głównej roli, może zostać nominowany do Złotych Globów.

Ruszyły prace nad 3. sezonem serialu! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Byłaby to bardzo ciekawa i nietypowa nominacja, gdyż przez niemalże cały sezon odtwórca głównej roli nie zdejmuje hełmu. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej rozwiało jednak wszelkie wątpliwości i dodało do regulaminy punkt głoszący, że "role wyłącznie głosowe nie mogą kwalifikować się do żadnych nagród w kategoriach aktorskich", co ostatecznie wyeliminowało Pascala z rywalizacji o statuetkę.

Sam jednak fakt, że Pascal wcześniej mógłby zdobyć nominację, spowodował zmianę regulaminu. Warto jednak wspomnieć, że Pascal nie uczestniczył we wszystkich scenach w serialu "The Mandalorian". Dość często zastępował go Brendan Wayne, wnuk legendarnego Johna Wayne'a. Drugi sezon serialu "The Mandalorian" pojawił się na amerykańskie platformie Disney+ już w październiku 2020.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×