"The Mandalorian" sezon 2. Już jest polski zwiastun kontynuacji serialu! Baby Yoda znów skranie show?

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu "The Mandalorian"! Czego możemy się spodziewać po kontynuacji hitu Disney+? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"The Mandalorian" to serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen", który przez długi czas był na ustach wszystkich, w dużej mierze dzięki postaci "małego Yody", który podbił serca widzów. Już wkrótce pojawi się drugi sezon produkcji.

Sean Bean trafi do więzienia w nowym serialu BBC. Kogo zagra?Zobacz więcej

Do sieci trafił dziś pierwszy zwiastun produkcji. Wideo nie zdradza zbyt wiele. Dowiadujemy się jedynie, że tytułowy bohater będzie chciał sprowadzić Baby Yodę z powrotem na jego macierzystą planetę, rozprawiają się po drodze z wieloma wrogami.

"The Mandalorian" sezon 2. - polski zwiastun:

Zwiastun ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza plotkom na temat obsady, których wiele huczało w ostatnich tygodniach w mediach. Aby dowiedzieć się, co dokładnie przygotowali dla nas twórcy, musimy zatem poczekać do oficjalnej premiery.

Drugi sezon serialu "The Mandalorian" trafi na platformę Disney+ 30 października 2020. Niestety, serwis ten w dalszym ciągu nie jest dostępny w Polsce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×