"The Morning Show". Prace nad 2. sezonem serialu postępują zgodnie z planem. Zdjęcie opublikowane przez Marka Duplassa nie pozostawia wątpliwości!

"The Morning Show" to jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na platformie Apple TV+. Zdjęcie opublikowane w połowie maja przez jednego z aktorów zdecydowanie przynosi dobre wieści fanom produkcji!

Multimedia

"The Morning Show" - o serialu

Serial "The Morning Show", dostępny na platformie Apple TV+, daje widzom niezwykłą możliwość, aby zajrzeć za kulisy pracy osób prowadzących poranny program telewizyjny, którzy codziennie budzą Amerykę. Życie prywatne i zawodowe dziennikarzy wywraca się do góry nogami, kiedy jeden z nich zostaje oskarżony o molestowanie seksualne. W obsadzie produkcji znalazły się takie gwiazdy jak Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Billy Crudup, Mark Duplass czy Steve Carell.

"The Morning Show" - co dalej?

Odtwórca jednej z głównych ról, aktor Mark Duplass, opublikował w połowie maja w mediach społecznościowych zdjęcie niepozostawiające wątpliwości.

Opatrzył je opisem:

Ostatni dzień na planie 2. sezonu "The Morning Show"

Wygląda na to, że fani serialu już niedługo będą mogli cieszyć się drugą odsłoną produkcji.

Najlepsze seriale Apple TV+. "Ted Lasso", "The Morning Show" i inne ciekawe propozycjeZobacz więcej

Nie zostały na razie opublikowane żadne szczegóły dotyczące fabuły drugiego sezonu "The Morning Show" czy przewidywanej daty premiery.

Pierwszy sezon serialu "The Morning Show" jest dostępny na platformie Apple TV+!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×