„The Office”. Najśmieszniejsze odcinki, które zapadną Ci w pamięć!

Choć od zakończenia serialu minęło już 12 lat, wszystko wskazuje na to, że zajął stałe miejsce w popkulturze i będzie jeszcze długo dobrym przykładem przezabawnych seriali, podczas oglądania których roześmiejesz się do rozpuku! Przygotowaliśmy listę TOP 10 najśmieszniejszych odcinków „The Office”. Sprawdź!

Multimedia

„The Office”. Najśmieszniejsze odcinki, które zapadną Ci w pamięć!

„The Office” to serial utrzymany w kanwie mockumentary. Kamery towarzyszą pracownikom oddziału firmy sprzedającej artykuły papierowe w czasie ich codziennych obowiązków. Błahy, mogłoby się wydawać motyw serialu przerodził się w ikoniczną wręcz komedię z niezdarnym Michaelem Sccottem na czele. Nie ma w tym 9 sezonowym serialu odcinka, który nie rozśmieszyłby chociaż trochę nawet najbardziej poważnego człowieka.

Nie uwierzysz jak bardzo zmienili się bohaterowie serialu!Zobacz więcej

Wszystko jest śmieszne, począwszy od samej postawy i twarzy Michaela, przez Dialogi, po perfekcyjnie dobrane do ról postaci. Serial zdobył Złoty Glob, 19 innych nagród i aż 103 inne nominacje. Nic więc dziwnego, że ma stałych widzów, którzy chętnie do niego wracają. Chcesz wiedzieć które, odcinki, naszym zdaniem są najśmieszniejsze?

Zobacz naszą listę TOP 10 odcinków „The Office”!

%%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×