"The Outpost". 2. sezon serialu w 2019 roku na kanale SCI FI! [ZDJĘCIA]

Serial "The Outpost" opowiadający o losach Talon, poszukującej zemsty jedynej przedstawicielki rasy Czarnokrwistych, doczeka się drugiego sezonu. Na przyszły rok zapowiedziana została kontynuacja serii, która pojawi się również na kanale SCI FI w Polsce. Od 9 września pierwszy sezon The Outpost emitowany jest przez stację SCI FI w każdą niedzielę o 21:00.

Multimedia

"The Outpost" to przygodowy serial fantasy osadzony w klimacie średniowiecza ukazujący historię Talon — silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych.

Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zgładzona przez gang brutalnych najemników, a ona sama musiała ukrywać swoje pochodzenie w obawie o swoje życie, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. Wkrótce potem dziewczyna odkrywa, że ​​posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Pierwszy teaser nowego serialu fantasy od producentów "Gwiezdnych wrót"! Kiedy i gdzie oglądać w Polsce? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W obsadzie "The Outpost" pojawił się Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica), Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.), Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead) i Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles). Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller. Producentami wykonawczymi są Dean Devlin, współscenarzysta i producent filmu Stargate z 1994 r. oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu Gwiezdne wrota.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×