"The Rain". Netflix potwierdza 2. sezon duńskiego serialu postapo! Kiedy premiera nowych odcinków? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Będzie 2. sezon "The Rain". Netflix potwierdził właśnie, że zdjęcia do kolejnej odsłony duńskiej produkcji rozpoczną się jeszcze w tym roku! Co w nowych odcinkach? Kiedy premiera 2. sezonu "The Rain"?

Multimedia

Netflix potwierdził drugi sezon duńskiego serialu oryginalnego "The Rain"! Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się jeszcze w tym roku, a premiera planowana jest na rok 2019. Kelly Luegenbiehl, Wiceprezydent ds Międzynarodowych Produkcji Oryginalnych Netflix, powiedział:

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice.

Obsada o najmocniejszych stronach serialu. Co nowego wnosi w temacie produkcji postapo? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1. sezonie "The Rain" śledzimy losy rodzeństwa – Simone i Rasmusa, którzy zostają przeniesieni przez nieco szalonego ojca – naukowca do bunkra w lesie. Ten chce ich chronić przed wpływem morderczego wirusa przenoszonego przez deszcz. W bunkrze spędzają dokładnie sześć lat, ale kiedy zaczyna już brakować jedzenia i powietrza, decydują się opuścić bezpieczne miejsce, odkrywając tym samym straszliwą prawdę o losach ludzkości. Niedługo potem Simone z bratem wpadają na grupę innych ocalałych i razem wyruszają w podróż przez opustoszałą Skandynawię.

Co o kontynuacji serialu sądzi Jannik Tai Mosholt, główny scenarzysta i współtwórca "The Rain"?

Niezmiernie cieszymy się z sukcesu naszej produkcji i niezwykle pozytywnego odbioru ze strony publiczności. Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia kolejnego sezonu. Wciąż mamy wiele do powiedzenia na temat bohaterów i świata The Rain i nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli to zobaczyć.

Netflix kończy z modą na hygge - najszczęśliwsi ludzie świata walczą teraz o przetrwanie. Z jakim skutkiem? Zobacz więcej

Przypominamy, że twórcami serialu „The Rain” są Jannik Tai Mosholt („Rząd”, „Rita”, „Bedrag”), Esben Toft Jacobsen („Wielki niedźwiedź”, „Daleko daleko”) i Christian Potalivo („Dicte”, „Nowi lokatorzy”, „Lang historie kort”). W rolach głównych występują Alba August („Förtroligheten”, „Jordskott” i „Unga Astrid”), Mikkel Boe Følsgaard („Kochanek królowej”, „Scheda”), Lucas Lynggaard Tønnesen („Tidsrejsen”, „Kobieta w klatce”), Lars Simonsen („Most nad Sundem”, „Braterstwo”), Iben Hjejle („Dicte”, „Przeboje i podboje”), Angela Bundalovic („Zakochani widzą słonie”, „Gwałt”), Sonny Lindberg („Scheda”, „Anti”), Jessica Dinnage („Winni”, „Mistrz”), Lukas Løkken („En-To-Tre-Nu!”) oraz Johannes Kuhnke („Turysta”).

Zobacz galerię

"The Rain". Obsada o najfajniejszych momentach na planie:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×