"The Rain". Zwiastun 3. sezonu już jest! Co wydarzy się w finałowych odcinkach duńskiego serialu Netflix?

Premiera trzeciej i ostatniej serii duńskiego "The Rain" już w sierpniu. Netflix zaprezentował właśnie zwiastun finałowych odcinków. Co jeszcze czeka głównych bohaterów w postapokaliptycznym świecie? Jak zakończy się duński serial Netfliksa?

Multimedia

Jedno chce ocalić świat, a drugie zacząć wszystko od nowa. W 3. sezonie "The Rain" Rasmus (Lucas Lynggaard Tønnesen) i Simone (Alba August) znów stają naprzeciw siebie do walki, w której stawką jest to, co pozostało z ludzkości. Wirusa można zatrzymać. Ale wszystko ma swoją cenę.

Data premiery nowych odcinków i pierwszy plakat finału. Co się wydarzy?Zobacz więcej

Akcja nowych odcinków rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału 2. serii. Premiera 3. sezonu "The Rain" zaplanowana została na 6 sierpnia br. Zobacz zwiastun finałowych odcinków duńskiego serialu Netfliksa.

Zobacz galerię

"The Rain" - o serialu

Znany nam świat to już przeszłość. Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów życia. Nie są skrępowani wspólną przeszłością, nie ograniczają ich normy społeczne, więc każdy z nich może być tym, kim chce. W trakcie walki o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet w postapokaliptycznym świecie istnieje miłość, zazdrość oraz wiele rozterek okresu dojrzewania, które — jak sądzili — przestały się liczyć wraz z zagładą ludzkości.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×