"The Sandman". Gwendoline Christie, czyli Brienne z "Gry o tron" w nowym serialu Netflix! To ekranizacja słynnego komiksu!

Netflix przeniesie na ekran kultową serię komiksów "The Sandman". Serial już powstaje. Niedawno ujawniono, że zobaczymy w nim Gwendoline Christie, czyli Brienne z "Gry o tron". Kogo zagra w nowym serialu Netflix?

Multimedia

"The Sandman" to połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowiada historię Morfeusza, władcy snu, oraz ludzi i miejsc, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy. Serial powstaje na podstawie komiksów stworzonych dla DC przez Neila Gaimana. Przedstawiciele Netfliksa już zapowiedzieli, że "The Sandman" będzie epickim serialem.

Wielowymiarowi bohaterowie, rozbudowane fabuły i misternie stworzony świat — wszystko to będziemy teraz mogli zaprezentować fanom tej serii komiksów w naszym epickim serialu oryginalnym.

Netflix nakręci ekranizację słynnego komiksu! Wyprodukują ją twórcy "Wonder Woman"!Zobacz więcej

Gwendoline Christie z "Gry o tron" w serialu "Sandman"

Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły. Discussing Film przekazał niedawno, że do obsady serialu dołączyła znana z roli Brienne z "Gry o tron" Gwendoline Christie. Nie wiadomo jednak kogo zagra. Podobno w głównej roli wystąpi Tom Sturridge, ale to na razie nie potwierdzone.

Showrunnerem produkcji jest Allan Heinberg ("Wonder Woman", "Chirurdzy"), który wraz z Neilem Gaimanem i Davidem S. Goyerem napisali scenariusz do pierwszego odcinka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×