The Sandman

Przeczytaj także:

"Sandman" zdetronizował "Stranger Things". O czym jest nowy król Netflixa? Fabuła, ciekawostki i galeria zdjęć z serialu

"Sandman" od pierwszej zapowiedzi wzbudził niemały zachwyt. Nietypowa szata graficzna, powiązanie z "Lucyferem" i nazwisko autora pierwowzoru, Neila Gaimana, rozbudziły wyobraźnię fanów fantastyki i komiksu na całym świecie. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że serial obejrzało więcej osób niż "Stranger Things", będącego do tej pory najlepszą produkcją Netflixa. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, o co tyle szumu!

16.09.2022Sandman

Premiery Netflix w sierpniu 2022. "Sandman", "Kolejne 365 dni" i "The Good Doctor" to nie wszystko. Sprawdź, co jeszcze warto oglądać!

Sierpień zbliża się wielkimi krokami, dlatego to najwyższa pora, aby sprawdzić, co jedna z największych platform streamingowych przygotowała dla swoich widzów. Wśród premier będą zarówno filmy w gwiazdorskich obsadach, nowe serialowe produkcje, a także kolejne sezony dobrze znanych hitów. Oto premiery, które ukażą się na Netflixie w sierpniu 2022.

05.08.2022Netflix

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×