"The Shallows". Zobacz zwiastun nowego filmu z Blake Lively [WIDEO]

W lipcu do kin wchodzi nowy film z Blake Lively. Zobacz zwiastun "The Shallows".

Multimedia

Nancy, którą gra Blake Lively wpada na pomysł, aby posurfować po przepięknej, opuszczonej zatoce. W pewnym momencie zostaje ranna i uwięziona na skale, wokół której pływa wygłodzony żarłacz biały. Dziewczyna za wszelką cenę stara się dotrzeć na ląd. Reżyserią filmu "The Shallows" zajął się Jaume Collet-Serra. Za scenariusz odpowiada natomiast Anthony Jaswinski. Produkcja wejdzie do polskich kin 8 lipca.

Komentarze

Skomentuj
 • Jerzy: Jeszcze raz napiszę tę recenzję ale w cudzysłowiu, żeby nie obrazić autora(przepraszam go jak coś).). (gość)

  "183 metry strachu" to niewątpliwie czarny koń tego roku. Niespodziewanie udane kino survivalowe, klimatem, wykonaniem oraz podjętą tematyką bezpośrednio nawiązujące do "Szczęk". Można się czepiać detali, ganić przeciętne CGI lub wypominać prostotę historii, jednak jej wymowa, emocjonalny wydźwięk i towarzysząca otoczka nie pozwalają przejść obok filmu obojętnie. To solidne kino, które po prostu trzeba zobaczyć."

  Autor:bartez13_17

  filmweb

  27.10.2016 20:42
 • Jerzy (gość)

  Porządny film, świetne widoczki, genialne ujęcia kamery. Blake Lively na boi niczym Roy Scheider na tonącym statku w Szczękach. Ode mnie 7/10 bo od czasu Rafy nie było nic ciekawego w tym temacie. Jeden z lepszych filmów o rekinach. Rekin fragmentami był realistyczny. Największy szacunek mam do Blake Lively. Świetnie zagrała. Pocieszam się, że przynajmniej nie jest tak beznadziejny jak na przykład Dwugłowy rekin atakuje. W sumie uwielbiam filmy o rekinach. Szczęki, Szczęki 2 i Rafa dalej najlepsze.

  "183 metry strachu" to niewątpliwie czarny koń tego roku. Niespodziewanie udane kino survivalowe, klimatem, wykonaniem oraz podjętą tematyką bezpośrednio nawiązujące do "Szczęk". Można się czepiać detali, ganić przeciętne CGI lub wypominać prostotę historii, jednak jej wymowa, emocjonalny wydźwięk i towarzysząca otoczka nie pozwalają przejść obok filmu obojętnie. To solidne kino, które po prostu trzeba zobaczyć.

  20.09.2016 17:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×