"The Shelley Society". Twórca "Riverdale" stworzy gotycki horror z romansem w tle! Będzie kolejny hit?

Roberto Aguirre-Sacasa przygotowuje nowy serial dla HBO Max. Ma to być połączenie gotyckiej historii grozy oraz romansu paranormalnego. Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Platforma HBO Max ma ruszyć w Stanach Zjednoczonych już na wiosnę 2020 roku. Jakiś czas później pojawi się zapewne również w Polsce. Oferta nowego serwisu może prezentować się naprawdę obiecująco.

Halloween w miasteczku Riverdale. Za kogo przebiorą się ulubieńcy widzów? Zobacz więcej

Przedstawiciele serwisu zlecili m.in. przygotowanie pilotażowego odcinka seriali "The Shelley Society", którego akcja przeniesie widza do czasów wiktoriańskich. Całość ma zostać utrzymana w ciekawej konwencji, która ma w sobie łączyć horror i romans. Główną bohaterką serialu ma być Mary Shelley, autorki powieści "Frankenstein". Kobieta ma prowadzić tajne stowarzyszenie, walczące z różnego rodzaju nadprzyrodzonymi bytami.

Za nowy serial ma odpowiadać Roberto Aguirre-Sacasa, który pracował już przy takich produkcjach jak "Riverdale" czy "Chilling Adventures of Sabrina". Innym serialem, który Aguirre-Sacasa stworzy dla HBO Max będzie "The Brides". Póki co nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na temat tego, jacy aktorzy mogą zostać zaangażowani w projekt, ani też kiedy możemy spodziewać się premiery "The Shelley Society".

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×