"The Sinner" - 3. sezon z emisją w polskiej telewizji! Kiedy premiera na Netflix? Co czeka Ambrose'a w nowych odcinkach?

Premiera 3. sezonu "The Sinner" już wkrótce w polskiej telewizji. Detektyw Ambrose w nowych odcinkach będzie badał sprawę śmiertelnego wypadku na obrzeżach Nowego Jorku. W roli podejrzanego wystąpi tym razem Matt Bomer.

Multimedia

"The Sinner" sezon 3. - od czwartku, 7 maja, o godz. 21:00 w Canal+ - sprawdź program tv

Harry Ambrose (w tej roli Bill Pullman) wie o ludzkich grzechach więcej niż ktokolwiek inny. Doświadczony detektyw ma przed sobą nową sprawę. W 3. sezonie "The Sinner" podejrzanym jest powszechnie lubiany nauczyciel (w tej roli Matt Bomer).

Harry ponownie będzie musiał sięgnąć daleko w mroczną przeszłość, aby odpowiedzieć na pytanie, czemu na pozór zwyczajni ludzie popełniają straszliwe zbrodnie? Śledztwo będzie dotyczyło śmiertelnego wypadku samochodowego na obrzeżach Nowego Jorku.

Serial o cheerleaderkach skasowany! Fani są wściekli, bo zakończenie pozostało otwarte!Zobacz więcej

Trzeci sezon "The Sinner" ("Grzesznik") będzie można oglądać w polskiej telewizji. Emisję pierwszych dwóch odcinków zaplanowano na czwartek, 7 maja, o godz. 21:00 w Canal+. Na razie nie wiadomo, kiedy nowe odcinki trafią do biblioteki Netflixa. Nastąpi to zapewne po zakończeniu emisji 3. sezonu w Canal+.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×