"The Sinner". Jessica Biel wraca do telewizji! Będzie grzesznicą!

Jessica Biel wraca do telewizji! Aktorka wystąpi w pilocie serialu "The Sinner". Będzie to jej pierwsza rola w telewizyjnej produkcji od czasu kultowego "Siódmego nieba", czyli serialu który był początkiem jej przygody z aktorstwem.

Multimedia

"The Sinner" to nowa produkcja USA Network, realizowana na podstawie powieści kryminalnej Petry Hammesfahr "Grzesznica". Seria będzie przedstawiać historię młodej matki (Jessica Biel), która pewnego dnia podczas spaceru zadaje śmiertelny cios przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Kobieta nie ma pojęcia, co skłoniło ją do popełnienia tej zbrodni. Śledztwo w tej sprawie odsłoni ponure tajemnice z przeszłości głównej bohaterki.

Twórcą serialu jest Derek Simonds, natomiast za kamerą pilota stanie Antonio Campos.

Dla Biel będzie to pierwsza regularna rola w telewizyjnej produkcji od czasu kultowego "Siódmego nieba", czyli serialu który był początkiem jej przygody z aktorstwem. Najgłośniejsze produkcje z udziałem aktorki to „Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2003), „Blade: Mroczna Trójca” (2004), „Elizabethtown” (2005), „Sylwester w Nowym Jorku” (2011), „Pamięć absolutna” (2012) oraz „Trener bardzo osobisty” (2012). Jessica Biel, prywatnie jest żoną Justina Timberlake’a, jest także uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Takie wyróżnienia przyznały jej m.in. magazyn Maxim oraz magazyn FHM.

CZYTAJ TAKŻE:

SERIAL "SIÓDME NIEBO". ZOBACZ KIM SĄ BOHATEROWIE PO LATACH! [GALERIA]
"DARKEST HOUR". GARY OLDMAN JAKO WINSTON CHURCHILL W NOWYM FILMIE TWÓRCY "DUMY I UPRZEDZENIA"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×