„The Society” Netflix. Będzie 2. sezon serialu o grupie nastolatków. Co czeka dzieciaki z New Ham w nowych odcinkach?

„The Society” wróci na Netflix z 2. sezonem. Serial o grupie nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości spotkał się ze sporym zainteresowaniem widzów. Co wydarzy się w nowych odcinkach "The Society"?

Multimedia

Netflix w lipcu potwierdził, że 2. sezon "The Society" zadebiutuje w 2020 roku. Na plan serialu już wkrótce powrócą gwiazdy produkcji: Kathryn Newton (Allie), Jacques Colimon (Will), Kristine Froseth (Kelly), José Colimon (Gordie), Salena Qureshi (Bean), Sean Berdy (Sam), Gideon Adlon ( Becca), Natasha Liu Bordizzo (Helena), Alex MacNicoll (Luke), Olivia DeJonge (Elle), Alex Fitzalan (Harry), Toby Wallace (Campbell), Spencer House (Clark), Olivia Nikkanen (Gwen), Emilio Garcia-Sanchez (Jason), Grace Victoria Cox (Lexie) oraz Jack Mulhern (Grizz).

Walka o przetrwanie, intrygi i niepewne sojusze - oto seriale podobne do "The 100"!Zobacz więcej

Szczegóły nowych odcinków nie są na razie znane. Młodzi bohaterowie z pewnością będą musieli jednak zewrzeć szyki i wyciągnąć miasteczko New Ham z chaosu. Przekonamy się, czy misja Campbella (w tej roli Toby Wallace) polegająca na zdobyciu władzy się powiedzie. Aktor w jednym z wywiadów przyznał: -Będę zaskoczony, jeśli [Campbell] odniesie sukces. W nowych odcinkach będzie też kontynuowany wątek Allie (Kathryn Newton), która w 1. sezonie została uwięziona. -Harry naprawdę lubi Ally i może jej pomóc wrócić. - powiedziała Cosmopolitan Kathryn Newton.

Twórca serialu Chris Keyser w wywiadzie dla The Hollywood Reporter ujawnił, że 2. sezon "The Society" będzie mocno skoncentrowany na wyścigu społecznym oraz rywalizacji kobiet i mężczyzn. Poruszone zostaną kwestie umów społecznych, które uważa się za oczywiste. -Ma to sens, ponieważ bogate dzieciaki, które przejęły władzę (Campbell, Lexie, Harry), zamierzają wrócić do swojego stylu życia. - powiedział Keyser.

O czym jest nowy serial Netflixa dla nastolatków?Zobacz więcej

Przypominamy, że serial „The Society” opowiada o grupie nastolatków, którzy zostają w niewytłumaczalny sposób przeniesieni do miejsca identycznego jak ich rodzinne bogate miasteczko w Nowej Anglii, w którym jednak brakuje ich rodziców. Młodzi bohaterowie próbują odkryć, co się właściwie stało i jak mogą wrócić do domu, lecz by przetrwać, muszą ustanowić zasady i współpracować ze sobą. Serial jest współczesną wersją „Władcy much”. Użytkownicy serwisu Imdb wystawili „The Society” ocenę 7,1/10.

Zobacz galerię

"The Society" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×