"The Spy". Sacha Baron Cohen jako jeden z najwybitniejszych izraelskich szpiegów w nowym serialu Netflixa! Kiedy premiera?

Serial "The Spy" opowiada niezwykłą, opartą na faktach historię Eliego Cohena, jednego z najwybitniejszych izraelskich szpiegów, który w latach 60. XX wieku infiltrował rząd Syrii. W roli głównej wystąpi Sacha Baron Cohen. Kiedy premiera "The Spy" - nowego serialu Netflixa?

Multimedia

"The Spy" - premiera 6 września na Netflix!

Fabuła serialu "The Spy" jest zainspirowana autentyczną historią byłego agenta Mosadu, Eliego Cohena, któremu w latach 60. XX wieku udało się incognito przeniknąć do Syrii. Cohen zdobył zaufanie tamtejszych ambitnych przywódców wojskowych i ich zamożnych przyjaciół, dzięki czemu poznał najważniejsze tajne plany Syrii wymierzone przeciwko Izraelowi.

W nowym serialu Netflixa w głównej roli zobaczymy nominowanego do nagrody Emmy Sachę Barona Cohena („Who is America?”), który wcieli się w Eliego Cohena — człowieka, który pragnie tylko służyć swojemu krajowi, ale robi to tak dobrze, że ciężko mu się rozstać ze swoją podwójną tożsamością.

TOP 10 detektywistycznych duetów! [GALERIA]Zobacz więcej

Noah Emmerich („Zawód: Amerykanin”) zagra Dana Pelega, przełożonego Eliego w strukturach Mosadu, który usiłuje pozbyć się poczucia winy wywołanego poświęceniem, na jakie zdobywa się Eli. Z kolei Hadar Ratzon Rotem („Homeland”) wcieli się w rolę Nadii, żony Eliego, która po wyjeździe męża musi sama zająć się rodziną i która zauważa, że w pracy Eliego nie wszystko jest do końca jasne. W serialu zobaczymy także Waleeda Zuaitera („Colony”) w roli Amina al-Hafiza, wojskowego, któremu wydaje się, że działający incognito Cohen jest jego sprzymierzeńcem.

Autorem scenariusza i reżyserem serialu "The Spy" jest laureat nagrody Emmy Gideon Raff („Więźniowie wojny”, „Homeland” i „Tyran”), a za produkcję odpowiada firma Légende Films. Producentem jest Alain Goldman („Niczego nie żałuję — Edith Piaf”). Na miniserial składa się sześć 60-minutowych odcinków, które zadebiutują na Netflix już 6 września.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z planu, a poniżej zwiastun serialu "The Spy"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×